Anasayfa Kurumsal İletişim Setler Yataklar Bazalar Başlıklar ENGLISH Online Ödeme

İyi yaşamanın, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, her şeyden önce iyi bir uykudan geçiyor.

İyi bir uyku içinse her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekiyor. Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş bir yatakta uyumak kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarının oluşmasına neden olur.

 

Daha iyi bir uyku için çalışıyor, üretiyoruz

Calven Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 27 yılı aşkın süredir mobilya imalat sektörünün içerisinde yer almaktadır. Bu süre içerisinde mobilya üretim alanında yenilikleri takip ederek, tecrübeyi teknolojiyle birleştirmek suretiyle, müşterilerine ve bayilerine daima estetiği, konforu, kaliteyi, sağlamlığı ve yeniliği sunmanın gayreti içerisinde olmuştur.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan CALVEN SOFA olarak; Ev dekorasyonunda, trendleri öngören üretim anlayışı ve satış sonrası memnuniyeti ilkesiyle, kaliteli ve modern yaşam alanları üretmek için çalışıyoruz.

Yenilikçi çizgimiz, modern üretim-pazarlama anlayışımız ve sektördeki deneyimimiz ile mobilya sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyoruz.

Firmamız, ulusal rekabet ortamında, müşteri odaklı kalite standartları çerçevesinde, kaliteli ürün ve hizmetin yanı sıra, satış sonrası hizmet anlayışıyla da müşterilerinin herzaman yanındadır.

27 yıllık tecrübe...

Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ilk halkası, doğru hammadde seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol mekanizmasıdır. Bunun bilinci ile her bir hammaddemizi ve üretici firmayı özenle seçeriz. Bunun neticesidir ki toplam yıllık üretimimizde hatalı ürün payımız % 1' in altındadır.

06-11 Mart 2018 Mobilya Dekorasyon Fuarı

06 Mart 2018 Salı günü başlayacak olan 3. Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda 1. Holde siz değerl...

E-Katalog

Tüm ürünleri içeren 2018 yılı ürün kataloğumuza buradan erişebilirsiniz.

Satış Temsilcileri

Bölge satış temsilcilerimize buradan erişebilirsiniz.

Fiyat Listesi

2018 yılı perakende fiyat listemize buradan erişebilirsiniz.